Marcin Radomski nie poprowadzi Decki Pelplin w kolejnym sezonie

14 maja 2022

Dziękujemy Trenerowi Marcin Radomski za wykonaną pracę w sezonie 2021/2022! Był to jeden z najtrudniejszych sezonów w historii naszego klubu, a cegiełką dołożoną przez trenera było wykonanie świetnej pracy i utrzymanie naszej drużyny na poziomie 𝐒𝐮𝐳𝐮𝐤𝐢 𝟏-𝐥𝐢𝐠𝐢 𝐌𝐞̨𝐳̇𝐜𝐳𝐲𝐳𝐧. Dziękujemy za każde słowo, rady oraz wkład w rozwój naszej organizacji.

– W imieniu zarządu Klubu chciałbym podziękować Trenerowi Marcinowi za wykonaną pracę. Po naszym inauguracyjnym sezonie musieliśmy szybko reagować w poszukiwaniu nowego trenera, i nasz wybór okazał się najlepszy z możliwych. Spełniliśmy wspólnymi siłami cel minimum, a dodatkowo rozwinęliśmy poziom naszej całej organizacji. Życzymy trenerowi powodzenia w dalszej karierze trenerskiej mówiąc „Do zobaczenia!”. – prezes zarządu Przemysław Bieliński

Życzymy trenerowi sukcesów w dalszej pracy trenerskiej. Nazwisko trenera, który poprowadzi zespół Decki Pelplin w sezonie 2022/2023 podamy wkrótce.

#KoszykarskiPelplin #wDrużynieSiła #1LKosz #KoszykarskieKociewie #DumaKociewia #Energa Suzuki Polska Suzuki 1 Liga Mężczyzn

  • Sponsor Tytularny – DECKA
  • Sponsor Główny – MICHNA MEAT
  • Partner Tytularny – Miasto i Gmina Pelplin
  • Sponsor Strategiczny Klubu – Energa SA z Grupy ORLEN
  • Sponsor Techniczny Klubu – P.U.H. LATOCHA
https://i0.wp.com/deckapelplin.pl/wp-content/uploads/2020/07/LOGO-DECKA-2020-500px_png.png?resize=320%2C320&ssl=1

DECKA PELPLIN

#KoszykarskiPelplin
#wDrużynieSiła