Decka Pelplin utrzymuje się w Suzuki 1-lidze mężczyzn

31 marca 2022

Na 2 kolejki przed zakończeniem sezonu 2021/2022 wszystko jest już jasne! Pomimo dzisiejszej porażki – dotychczasowe zwycięstwa naszej drużyny już dzisiaj 𝐠𝐰𝐚𝐫𝐚𝐧𝐭𝐮𝐣𝐚̨ 𝐧𝐚𝐦 𝐮𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐧𝐢𝐞!

– Cieszę się, że nie musieliśmy drżeć o realizacje naszego celu do ostatniej kolejki jak miało to miejsce sezon temu. Dzisiaj mogę z pełną świadomością powiedzieć, że obecny sezon był dla naszego klubu niebywale trudny pod względem reorganizacji ale był jednocześnie jednym z najbardziej udanych. #KoszykarskiPelplin stanął na wysokości zadania, a cały sztab szkoleniowy oraz zawodnicy z pełnym zaangażowaniem realizowali stawiane przed nimi cele. Do zakończenia rozgrywek pozostały 2 mecze, w tym ostatni mecz sezonu – 𝐃𝐞𝐫𝐛𝐲 𝐊𝐨𝐜𝐢𝐞𝐰𝐢𝐚 na naszej hali. Nie kończymy sezonu, tylko przygotowujemy się do kolejnych meczów aby zdobyć jeszcze 4 punktów. 𝐃𝐞𝐫𝐛𝐲 𝐊𝐨𝐜𝐢𝐞𝐰𝐢𝐚 przed pelplińską publicznością mam nadzieję będą świetnym widowiskiem zakończonym naszym zwycięstwem. Na koniec chciałbym podziękować wszystkim sponsorom, partnerom, działaczom, wszystkim naszym przyjaciołom, którzy nas wspierają, pomagają – dzisiejsze utrzymanie to nasz wspólny koszykarski sukces! – powiedział Przemysław Bieliński, prezes DECKI PELPLIN

https://i0.wp.com/deckapelplin.pl/wp-content/uploads/2020/07/LOGO-DECKA-2020-500px_png.png?resize=320%2C320

DECKA PELPLIN

#KoszykarskiPelplin
#wDrużynieSiła